Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

The Governess (1998)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Romancë
1,065 Shikime

Përshkrimi

Kur babai i të privilegjuarës Rosina da Silva vdes dhunshëm, ajo vendos të kalojë  jashtë si pagane dhe gjen punë me një familje në Skocin e largët. Së shpejti ajo dhe familja ...

Shkarko Filmin

http://abinitio.me/0SKST

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS