Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

The Holiday (2006)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


1,519 Shikime

Përshkrimi

Dy gra me probleme me meshkujt bien në ujdi që të ndërrojn shtëpitë me njëra-tjetrën në vende të ndryshme, ku secila takohen dhe bien në dashuri me djem vendas.

Shkarko Filmin

http://abinitio.me/yFsDz

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS