Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

The Hunchback of Notre Dame II (2002) - Dubluar Ne Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat
3,339 Shikime

Përshkrimi

Në vitin 1488, gjashtë vjet pas ngjarjeve të filmit origjinal, kapiteni Phoebus është ende duke shërbyer si kapiten i Gardës së Parisit, megjithë vdekjen e eprorit të tij të mëparshme. Ai dhe Esmeralda janë martuar dhe kanë një djalë gjashtë-vjeçar me emrin Zephyr. Kasimodo është tani një pjesë e pranuar e shoqërisë pariziane, edhe pse ai ende jeton në Notre Dame me kokë ullukun, miqtë e tij Victor Hugo, dhe Laverne, ende shërbejnë në Katedralja e Parisit.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/KVsjs7z93Lk

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS