Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

The Hunger Games: Catching Fire (2013)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aventurë Sci-Fi Triller
2,996 Shikime

Përshkrimi

Katniss Everdeen dhe Peeta Mellark bëhen shënjestra e Kapitolit, pas fitores së tyre në Hunger Games 74 shpërthen rebelimi në Distriktin Panem.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/hrcOsgXOCCQ/

Shkarko Titrat

https://openload.co/f/Gh0wWipRc_0/

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS