Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

The Hunted (2003)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Dramë Krim
238 Shikime

Përshkrimi

Një thriller që ka në qendër të tij një vrasës të trajnuar dhe trajnuesin e tij. Vrasësi Hallam (Benicio Del Toro), përndiqet nga makthet, që nga pjesëmarrja e tij në luftën e Kosovës dhe, ai nuk arrin dot t’i japë fund manisë së tij për të vrarë… Tashmë, mësuesi do të jetë përballë nxënësit, në një rivalitet ku herë pas here, kufiri mes të mirës dhe të keqes bëhet i padukshëm.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/j44g6LtVxew

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS