Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

The King (2017)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Krim
408 Shikime

Përshkrimi

Park-Ta-Su lindi në një familje të vështirë. Një ditë ai vendosi të bëhej prokuror. Ai u pranua në një nga universitete më të mira në Korenë e Jugut dhe e arriti ëndrrën e tij. Park-Ta-Su është një nga prokurorët më të mirë edhe pse i ri. Gjithçka ndryshon kur Ta-Su takon Han-Kang-Sikun, prokuror me pushtetin e një mbreti.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/GNntGyM2OBw

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS