Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

The Layover (2017)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Komedi
595 Shikime

Përshkrimi

Dy shoqe të ngushta, Meg dhe Kejt vendosin të ndërmarrin një udhëtim pushimesh për tu larguar nga streset e tyre të përditshme. Pasi avioni i tyre bën një devijim ato e gjejnë veten në Shën Luis, duke u zënë se cila do ta bënte për vete djalin që njohën në avion!

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/CWvj-8gPG6M

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS