Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

The Matador (2005)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Krim Komedi
520 Shikime

Përshkrimi

Një vrases me pages dhe disa biznesmenë akshamit takohen në një bar hoteli në Mexico City, në një takim që tërheq ata së bashku në një mënyrë që nuk është pritur.

Shkarko Filmin

http://abinitio.me/0h9ie

Shkarko Titrat

http://abinitio.me/FLJIJ

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS