Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

The Method (2005)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë
294 Shikime

Përshkrimi

Gjatë Samitit të Bankës Botërore dhe demonstratave te cilat tronditën Madridin, si kryeqytetet e tjera, korporata e madhe Dekia mban intervista për të rekrutuar një ekzekutiv të lartë nga shtatë aplikantë...

Shkarko Filmin

http://abinitio.me/dAmdc

Shkarko Titrat

http://abinitio.me/Bp82C

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS