Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

The Mummy (1999)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Aventurë Fantazi
541 Shikime

Përshkrimi

Një amerikan që shërben në Legjionin e Jashtëm Francez, gjatë një gërmimi arkeologjik në qytetin antik të Hamunaptrës ngjall rastësisht një mumje që shkakton kërdi mbi të dhe ekuipazhin e tij.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/4h1JyipuRRo

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS