Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

The Mummy Returns (2001)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Aventurë Fantazi
3,461 Shikime

Përshkrimi

Trupi i mumifikuar i Imhotepit është dërguar në një muze në Londër, ku ai edhe një herë zgjohet dhe fillon fushatën e tij të bujshme te terrorit.

Shkarko Filmin

http://abinitio.me/FrOOQ

Shkarko Titrat

http://abinitio.me/prUd2

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS