Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor (2008)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Aventurë Fantazi Jet Li
1,527 Shikime

Përshkrimi

Në Lindjen e Largët, Alex O'Connell, biri i luftëtarëve të famshëm kundër mumjeve Rick dhe Evy O'Connell, zbulon mumjet e perandorit të parë Qin - një entitet i mallkuar nga një magjistare shekuj më parë.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/MQkKFivb-fo

Shkarko Titrat

https://openload.co/f/H9gOsoEFTks

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS