Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

The November Man (2014)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Krim Triller
582 Shikime

Përshkrimi

Ish agjenti i CIA-s, Peter Devereaux thirret në një mision që shumë shpejt do të shndërrohet në një cështje personale. Por ky mision do të bëhet edhe më i ndërlikuar me përfshirjen e dy superfuqive, Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Rusisë.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/4aaSMFNQtzE/

Shkarko Titrat

https://openload.co/f/r9bQ3nb7Rtk/

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS