Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

The Peacemaker (1997)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


845 Shikime

Përshkrimi

Një kolonel i ushtrisë amerikane dhe një grua civile е mbikëqyrjes duhet тë gjejn armët e vjedhura bërthamore ruse para se ata të përdoren nga terroristët. 


Regjisor:
Mimi Leder
Aktorë:
George Clooney, Nicole Kidman, Marcel Iures

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS