Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

The Perfect Weapon (2016)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Sci-Fi
1,395 Shikime

Përshkrimi

Në një të ardhme jo shumë të largët, shoqëria kontrollohet nga Shteti i fuqishëm dhe diktatori i njohur si Drejtori. Kondor punon si një vrasës me pagesë për Shtetin, por ribashkimi me dikë që ai kujtonte si kishte vdekure detyron të konsiderojë se kush janë në të vërtetë armiqtë e tij.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/A6El8WLuaVw

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS