Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

The Raid: Redemption (2011)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Triller
770 Shikime

Përshkrimi

Një skuadër e forcave speciale SWAT bllokohet në një ndërtesë nga një gangster i pamëshirshëm dhe ushtria e tij e vrasësve…

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS