Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

The Son of No One (2011)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


3,946 Shikime

Përshkrimi

Nje polic i ri ne detyre caktohet te punoje ne zonen e vendlindjes se tij dhe nje sekret i vjeter kerconon te shkaterroje jeten dhe familjen e tij.Nje polic i ri ne detyre caktohet te punoje ne zonen e vendlindjes se tij dhe nje sekret i vjeter kerconon te shkaterroje jeten dhe familjen e tij.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • altin Shtuar super film
RSS