Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

The Sum of All Fears (2002)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


470 Shikime

Përshkrimi

Analisti i CIA-s Jack Ryan duhet të penguar planet e një fraksioni terrorist që kërcënon të shkaktoj një konflikt katastrofike midis Shteteve të Bashkuara dhe presidentit të sapozgjedhur të Rusisë nga shpërthimi të një arme bërthamore në një ndeshje futbolli në Baltimore.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/MCRB65tlX5E

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS