Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

The Thieves (2012)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Krim
1,577 Shikime

Përshkrimi

Popei dhe grupi tij largohen nga Hong-Kong pas gotitijes se tyre te fundit.Ata shkojne ne Makai ku do marrin pjese ne nje tjeter Goditje te madhe shefi i te ciles eshte ish-partneri tyre i cili kishte ikur me 68 kg ar nga nje godtije para 4 vitesh.

Shkarko Serialin

http://abinitio.me/cCWNX

Shkarko Titrat

http://abinitio.me/eDByV

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS