Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

The Thing (1982)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Horror Sci-Fi
453 Shikime

Përshkrimi

Në një faqe kërkimi në antarktidë,zbulimi i një anieje aliene,sjell në një përplasje studentin Kate Lloyd dhe shkencëtarin Dr. Sander Halvorson…

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS