Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

The Tree of Life (2011)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Brad Pitt Fantazi
1,287 Shikime

Përshkrimi

Historia e një familje në Waco, Texas në vitin 1956. Djali më i vjeter dëshmon humbjen e virgjërisë dhe lufton me mësimet kundërshtuese të prindërve të tij.

Regjisor:
Terrence Malick
Аktorë:
Brad Pitt, Sean Penn, Jessica Chastain

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS