Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

The Vow (2012)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Channing Tatum Romancë
3,302 Shikime

Përshkrimi

Një aksident me makinë vë Peixhin në një gjendje kome, dhe kur ajo zgjohet me humbje memoriesh të rënda, Leo bashkëshorti i saj punon për të fituar zemrën e saj përsëri.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/XZ1fjRSJ83g

Shkarko Titrat

https://openload.co/f/O1_GgE8V5a4

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS