Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

The Walking Dead | Sezoni 4 Episodi 1

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


1,962 Shikime

Përshkrimi

Disa muaj kanë kaluar dhe Rick dhe grupi i zgjeruar janë duke jetuar një jetë më të qetë në burg. Problemet shfaqen kur Rick has një të mbijetuar te ri, dhe një furnizim përfundon në katastrofë.

Shkarko Serialin

https://openload.co/f/b9nYoAiexsw

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS