Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

The Wedding Banquet (1993)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Komedi Romancë
513 Shikime

Përshkrimi

Për të kënaqur prindërit e tij të bezdisur, një pronar homoseksual dhe një qiramarrëse femër bien dakord për një martesë sa për maskim, por prindërit e tij arrijnë për ta vizituar dhe gjëra dalin nga dora.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS