Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

The Wolf of Wall Street (2013)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


823 Shikime

Përshkrimi

Bazuar në historinë e vërtetë të Xhordan Belfort, që nga fillimet e tij për t’u bërë një komisioner i pasur që bën jetë të paparë, deri në rrëzimin e tij lidhur me krimet, korrupsionin dhe qeverinë federale.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/m5i2475_d4w

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS