Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

The Young Poisoner's Handbook (1995)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Krim
221 Shikime

Përshkrimi

Ky film është bazuar në një histori të vërtetë në lidhje me një të ri britanik, i cili dyshohet se ka helmuar familjen, miqtë, dhe bashkë-punëtorët. Graham është shumë inteligjent, por krejtësisht amoral. Ai bëhet ...

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS