Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

They Call Me Jeeg Robot (2015)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Komedi Sci-Fi
2,190 Shikime

Përshkrimi

Enzo, një hajdut i vetmuar dhe mizantrop, përdor fuqitë e fituara pasi u rrëzua në lumin Tiber për të ndjekur një bandit të çmendur të quajtur "Cigani".

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/_hWBI49PLgQ

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS