Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

They Call Me Trinity (1970)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Komedi Western
1,428 Shikime

Përshkrimi

Një kauboi vjen në qytet ku vëllai i tij është sherif. Vëllai i tij është në fakt një hajdut i cili theu këmbën e sherifit te vertet dhe e la atë për të vdekur, ai u bë sherif në mënyrë tu fshehur. Ata bashkohen kundër baronit te tokës i cili është duke u përpjekur të heqe qafe e kolonine e Mormonit në një luginë, te cilen ai e dëshiron për vete.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/TP7Nh3A9JZ4/

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS