Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

To The Wonder (2012)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Ben Affleck Dramë Romancë
861 Shikime

Përshkrimi

Neil (Ben Affleck) është një amerikan që udhëton nëpër Evropë i cili takon dhe bie në dashuri me Marinën (Olga Kurylenko), një ukrainase e divorcuar e cila po rrit vajzën e saj 10-vjecare Tatianën në Paris. Të dashuruarit udhëtojnë drejt Mont St Michel, një ishull në afërsi me brigjet e Normandisë, dhe shijojnë mrekullinë e romancës së tyre të sapo gjetur. Neil bën një angazhim me Marinen, dhe e fton atë që të zhvendosen në vendlindjen e tij Oklahoma, së bashku me Tatianën. Neil fillon një punë si inspektor mjedisor dhe Marina e fillon jetën e saj të re në Amerikë me pasion dhe energji. Pas pak kohe në një raport të shkëlqyer, marrëdhenia e tyre ftohet. Marina gjen ngushëllim në shoqërinë e një tjetri të merguar, prifti katolik Kintana (Javier Bardem), i cili po kalon një krizë besimi. Presionet e punës dhe rritja e dyshimit e shtyjnë Neilin larg Marinës e cila kur i mbaron viza kthehet në Francë me Tatianën. Neil lidhet me Xhejnin (Rachel McAdams), një dashuri e vjetër. Ata bien në dashuri derisa Neil mëson se Marina ka rënë në kohë të veshtira. Një histori dashurie që nuk duhet humbur.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/OZTL5xFbiHU

Shkarko Titrat

https://openload.co/f/jNpqeyrZLgY

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS