Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Më të Shikuarit


 • 1 Popular I Vetem Ne Shtepi 2 (1992) - Dubluar Ne Shqip

  I Vetem Ne Shtepi 2 (1992) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin 30.2k Shikime / 153 Likes

  Një vit më pas Kevin mbeti në shtëpi vetëm dhe kishte për të mundurdy hajdutë të paaftë, ai e gjen veten aksidentalisht në New York City, dhe kriminelët nuk janë shumë prapa. Shkarko F

  Featured
 • 2 Popular Shrek (2001) - Dubluar Ne Shqip

  Shrek (2001) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin 28.5k Shikime / 59 Likes

  Njëpërbindësh,nëmënyrë që të rimarrëmoçalin e tij,udhëtonsë bashkume njëgomartëbezdisshëmqë tisjellëprinceshënnjë lordi. Shkarko Filmin https://openload.co/f/

 • 3 Popular I Vetem ne shtepi 4 (2002) | Dubluar Ne Shqip

  I Vetem ne shtepi 4 (2002) | Dubluar Ne Shqip

  nga Admin 27.6k Shikime / 134 Likes

  Prindërit e Kevin janë të ndarë. Kevin jeton me nënën e tij, ai vendos të kalojë Krishtlindjet me babain e tij në rezidencën e të dashurës të babait të tij, Natalie. Shkarko Filmin htt

  Featured
 • 4 Popular Exposed (2016)

  Exposed (2016)

  nga Admin 24.8k Shikime / 4 Likes

  Një detektiv heton të vërtetën pas vdekjes së kolegut të tij. Kjo çështje e mistershme nxjerr në pah korrupsionin e policisë si dhe një mister të rrezikshëm që përfshin një

  Featured
 • 5 Popular Good Time (2017)

  Good Time (2017)

  nga Admin 22.6k Shikime / 0 Likes

  Pasi një vjedhje shkon keq, një hajdut bankash shpenzon të gjithë natën duke penguar dërgesën e vëllait të tij që vuan nga sëmundje psikologjike në burgun e Rajker's Ajland. Shkarko Filmin https:

  Featured
 • 6 Popular I Vetem ne shtepi 3 (1997) - Dubluar Ne Shqip

  I Vetem ne shtepi 3 (1997) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin 20.2k Shikime / 104 Likes

  Alex Pruitt, një djalë i ri nëntë vjecar jeton në Çikago, dhe shmanghajdutët të cilët kërkojnë një chip top-sekret në makinën e tij lodërqë ka lidhje me një akt terrori

  Featured
 • 7 Popular The Foreigner (2017)

  The Foreigner (2017)

  nga Admin 15.7k Shikime / 4 Likes

  Një biznesmen i përulur (Jackie Chan) vihet në kërkim të drejtësisë pasi vajza i vritet në një sulm terrorist. Një ndjekje që përfshin zyrtarë të qeverisë Irlandeze dhe Britanike,

  Featured
 • 8 Popular Il capo dei capi (TV Mini-Series 2007) - Episodi 1 - Me titra Shqip

  Il capo dei capi (TV Mini-Series 2007) - Episodi 1 - Me titra Shqip

  nga Admin 15.2k Shikime / 31 Likes

  Il Capo Dei capi eshte nje miniserial gjashte pjese e qe debutoi ne Canale5 ne mes te tetorit dhe nentorit 2007, ne Itali. Ajo tregon historine eSalvatore Riina, alias Toto u Curtu, nje mafioz nga Corleone, Sicili. Riinaeshte luajtur nga Claudio Gio&egrav

  Featured
 • 9 Popular Despicable Me 2 (2013) - Dubluar ne Shqip

  Despicable Me 2 (2013) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin 14.7k Shikime / 54 Likes

  Shkarko Filmin https://openload.co/f/XOVOgapL2pU

  Featured
 • 10 Popular Hotel Transylvania (2012) - Dubluar Ne Shqip

  Hotel Transylvania (2012) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin 14.6k Shikime / 78 Likes

  Pas vdekjes së gruas së tij Martha, Konti Drakula harton dhe ndërton një hotel me pesë yje për të rritur vajzën e tij Mavis dhe për të shërbyer si një vendstrehim për të gjithë p&e

  Featured
 • 11 Popular Home Alone (1990)

  Home Alone (1990)

  nga Admin 14.3k Shikime / 40 Likes

  Një djalë 8-vjeçar i cili është lënë aksidentalisht prapa, ndërsa familja e tij fluturon në Francë për Krishtlindje duhet të mbrojë shtëpinë e tij kundër vjedhësve idio

  Featured
 • 12 Popular Tangled 2010 | Dubluar ne Shqip

  Tangled 2010 | Dubluar ne Shqip

  nga Admin 14.2k Shikime / 51 Likes

  Flokëgjata Rapunzel ka kaluar tërë jetën e saj në një kullë, por taniqë një hajdut i arratisur e ka gjetur atë, ajo është gati për ta zbuluarbotën për herë të parë,

 • 13 Popular Hirushja (1950) - Dubluar Ne Shqip

  Hirushja (1950) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin 13.7k Shikime / 34 Likes

  Kur njerka mizore e hirushes e pengon atë nga pjesëmarrja në Ballon Mbretëror, ajo merr ndihmë tëpapritur nga minjte e dashur Gus dhe Jaq, dhe nga zana kumbare. Shkarko Filmin https://openload.co/f/g7hQb-4wRKo

  Featured
 • 14 Popular Shrek 3 (2007) - Dubluar Ne Shqip

  Shrek 3 (2007) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin 13.7k Shikime / 35 Likes

  PrinciCharmingkryennje prapa skenësnë një lokal,duke u zotuar seaido të bëhetMbret ishumë largutdhe domarrë hak për vdekjen enënës së tij,zana kumbare.Ndërkohë,MbretiHaroldështë du

  Featured
 • 15 Popular Tom and Jerry | Dubluar ne Shqip

  Tom and Jerry | Dubluar ne Shqip

  nga Admin 13.2k Shikime / 23 Likes

  Shkarko Filmin http://abinitio.me/tvAxz

  Featured
 • 16 Popular Makinat 2 (2011) - Dubluar ne Shqip

  Makinat 2 (2011) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin 12.4k Shikime / 51 Likes

  Makina yll i garave Vetëtima MekKuin dhe Matershkojnë jashtë shtetit për të konkurruar në garënBotërore Grand Prix. Por rruga për në kampionat bëhete vështirë dhe kështu Mater merr nj&e

  Featured
 • 17 Popular Herkuli (1997) - Dubluar Ne Shqip

  Herkuli (1997) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin 12k Shikime / 23 Likes

  Biri i perëndive greke Zeusit dhe Hera është zhveshur nga pavdekësia e tij si i mitur dhe duhet të bëhet një hero i vërtetë për ta rimarrë përsëri atë. Shkarko Filmin http://abinitio.me

  Featured
 • 18 Popular Mbreti Luan (1994) HD - Dubluar Ne Shqip

  Mbreti Luan (1994) HD - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin 11.7k Shikime / 29 Likes

  I mashtruar duke menduar se ai vrau babain e tij, me fajin ne kuriz luanikëlysh ikën mer aratine dhe braktis identitetin e tij si Mbreti i ardhshem. Shkarko Filmin https://openload.co/f/wsl-QfQerZ8

  Featured
 • 19 Popular End of a Gun (2016)

  End of a Gun (2016)

  nga Admin 11.2k Shikime / 0 Likes

  Një roje sigurie i një qendre tregtare dhe ish agjent federal, ndeshet me një njeri të një trafikanti të rëndësishëm droge, pasi shpëton një grua nga rreziku. Shkarko Filmin https://openload.co/f/jzNo

  Featured
 • 20 Popular Madagaskar 3 (2012) HD - Dubluar Ne Shqip

  Madagaskar 3 (2012) HD - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin 11.1k Shikime / 47 Likes

  Shumë ditë pasi pinguinët ju thanë lamtumirë, Aleks shikon një ëndër nëlidhje me veten dhe miqtë e tij, ata janë ende të bllokuar në Afrikë dhe tëgjithë janë tëmplak

  Featured
 • 21 Popular Shrek Forever After (2010) - Dubluar Ne Shqip

  Shrek Forever After (2010) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin 10.9k Shikime / 31 Likes

  Përpara se Shreku dhe Gomari të shpëtonin Princeshën Fiona në filmin e parëMbreti Harold dhe Mbretëresha Lillian - të dëshpëruar për të hequrmallkimin e vajzës së tyre takohen me Rumpel

  Featured
 • 22 Popular Amsterdam Express (2014)

  Amsterdam Express (2014)

  nga Admin 10.9k Shikime / 16 Likes

  Filmi trajton historinë e një djali shqiptar që transferohet në Amsterdam për të siguruar para’ për të ndërtuar shtëpinë e tij në Shqipëri, ku ka lënë dhe të dashurë

  Featured
 • 23 Popular Aladini (1992) - Dubluar Ne Shqip

  Aladini (1992) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin 10.9k Shikime / 37 Likes

  Aladini, në rrugë, rastësisht takon Princess Jasmine, e cila është në qytetin e fshehtë. Ata e duan njëri-tjetrin, por ajo vetëm se mund të martohet me një princ. Shkarko Filmin http://abinitio.me/Sd4

  Featured
 • 24 Popular Fantastiket 2004 - Dubluar ne Shqip

  Fantastiket 2004 - Dubluar ne Shqip

  nga Admin 10.8k Shikime / 46 Likes

  Një familjesuperheronjshtë fshehtë, janë duke u përpjekurtë jetojnë një jetë të qetëperiferike,por detyrohentë veprojnëpër të shpëtuar botën. Direktori:BradBirdShkrimtar

  Featured
 • 25 Popular Kung Fu Panda 3 (2016)

  Kung Fu Panda 3 (2016)

  nga Admin 10.6k Shikime / 44 Likes

  Duke vazhduar aventurat e tij legjendare, Pou duhet të përballet me dy kërcënime të jashtëzakonshme epike, një tw mbinatyrshme dhe një tjetër afër shtëpisë së tij. Shkarko Filmin https://ope

  Featured
 • 26 Popular Spirit (Hamshori) 2002 | Dubluar ne Shqip

  Spirit (Hamshori) 2002 | Dubluar ne Shqip

  nga Admin 10.5k Shikime / 56 Likes

  Ndërsanjëhamshori egërudhëton nëpërkufijtë ePerëndimittë egër, aimiqësohetmenjë njeridjaloshdhe gjendashurinë e vërtetëmenjë pelë. Shkarko Filmin http://abinitio.me/rv9Cp

 • 27 Popular Transporter 3 (2008)

  Transporter 3 (2008)

  nga Admin 10.4k Shikime / 19 Likes

  Frank Martin vë dorashka makinës për të ofruar Valentina, vajza rrëmbyer e një zyrtari qeveritar ukrainas, nga Marsejë në Odesë në Detin e Zi. En rrugë, ai ka të luftoj me banditë që du

  Featured
 • 28 Popular Kung Fu Panda (2008) - Dubluar Ne Shqip

  Kung Fu Panda (2008) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin 10k Shikime / 30 Likes

  Në Luginën e Paqes, Po Panda e gjen veten të zgjedhur si luftëtar Dragonpërkundër faktit se ai është i trashë dhe krejt fillrstar në artet marciale. Shkarko Filmin https://openload.co/f/Zn9WoYnq2xU

  Featured
 • 29 Popular Alvin and the Chipmunks: Chipwrecked (2011) - Dubluar Ne Shqip

  Alvin and the Chipmunks: Chipwrecked (2011) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin 9,684 Shikime / 43 Likes

  Ndërsa ishin duke luajtur në bordin e një anije, Ketrushat rastësishtdalin jashtë bordit dhe përfundojnë të braktisur në një parajsë tropikale.Ata zbulojnë terenin e ri dhe kuptojnë se nuk &

  Featured
 • 30 Popular Big Hero 6 (2014) - Dubluar ne Shqip

  Big Hero 6 (2014) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin 9,682 Shikime / 58 Likes

  Eksperti i Robotikës Hiro Hamada mëson se si ta përmirësojë zanatin e tij duke i falënderuar vëllait të tij dhe miqëve të tyre. Kur disa ndodhi të papritura i fusin ata në rrugët e Fransokio

  Featured
 • 31 Popular Barbi Dhe Sekreti i Zanave 2011 - Dubluar ne Shqip

  Barbi Dhe Sekreti i Zanave 2011 - Dubluar ne Shqip

  nga Admin 9,492 Shikime / 43 Likes

  Bëhuni gati për një Barbi dhe Sekreti i Zanave, në një aventurë të mahnitshmeme Barbi ku ajo zbulon se zanat jetojnë në fshehtësi gjithëandej rreth nesh! Shkarko Filmin http://abinitio.me/zol4s

  Featured
 • 32 Popular Sofia e Pare - Na Ishte Njëhere Nje Princeshe 2012 | Dubluar ne Shqip

  Sofia e Pare - Na Ishte Njëhere Nje Princeshe 2012 | Dubluar ne Shqip

  nga Admin 9,482 Shikime / 41 Likes

  Sofiaështë njëvajzë e vogëlme sfond tënjë njeriu te thjeshtë, derisanëna esajte martohet meMbretindhe papritmasajoishte njefamilje mbretërore. Shkarko Filmin http://abinitio.me/En3Im

  Featured
 • 33 Popular Makinat (2006) - Dubluar ne Shqip

  Makinat (2006) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin 9,471 Shikime / 30 Likes

  Një makinë garash me emrin Makuin vetëtima merr goditje nëRadiator Springs, dhe ai e gjen kuptimin e vërtetë të miqësisë dhe të familjes. Shkarko Filmin https://openload.co/f/5VBCxtYau7U

  Featured
 • 34 Popular Joy (2015)

  Joy (2015)

  nga Admin 9,372 Shikime / 1 Likes

  Filmi tregon për historinë e një familjeje përmes katër brezave dhe gruas që ngrihet për t’u bërë themeluese e një dinastie të fuqishme biznesi familjar. Shkarko Filmin https://openload.co/f/l6I

  Featured
 • 35 Popular Mulan (1998) - Dubluar Ne Shqip

  Mulan (1998) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin 9,360 Shikime / 14 Likes

  Për të shpëtuar nga vdekja babain e saj në ushtri, një vajzë kineze fshehurazishkon në vendin e tij dhe bëhet një nga heronjtë më të mëdhenj të Kinës. Shkarko Filmin https://openlo

  Featured
 • 36 Popular Garfield (2004) - Dubluar Ne Shqip

  Garfield (2004) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin 9,302 Shikime / 37 Likes

  Garfield është një mace e dhjamosur i cili jeton me pronarin e tij, Jon Arbuckle. Garfield kalon kohën e tij duke ngacmuarJon dhe tallet me qenin fqinj Doberman. Shkarko Filmin https://openload.co/f/RU0nJJ36RNk/

 • 37 Popular Alvin and the Chipmunks: The Road Chip (2015)

  Alvin and the Chipmunks: The Road Chip (2015)

  nga Admin 9,271 Shikime / 20 Likes

  Alvini, Simoni dhe Teodori nisen në Majemi për të ndaluar fejesën e Dejvit dhe të dashurës së tij. Mes një serie keqkuptimesh komike ata përpiqen jo vetëm të mos humbasin Dejvin por edhe të shp&e

  Featured
 • 38 Popular Barbi dhe Motrat e Saj ne Nje Perralle me Kuaj (2013) - Dubluar Ne Shqip

  Barbi dhe Motrat e Saj ne Nje Perralle me Kuaj (2013) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin 9,223 Shikime / 45 Likes

  Në një akademi hipasie në Alpe, Barbi dhe motrat e saj shkojnëme pushime dhe atje Barbi gjen kalin e ëndrrave të saj. Shkarko Filmin http://abinitio.me/Sj756

  Featured
 • 39 Popular Café Society (2016)

  Café Society (2016)

  nga Admin 9,089 Shikime / 0 Likes

  Në vitin 1930, një e ri nga Bronksi lëviz për në Hollivud dhe aty bie në dashuri me sekretaren e xhaxhait të tij të fuqishëm, një agjent të yjeve. Pas kthimit në Nju Jork, ai përfshihet n&eu

  Featured
 • 40 Popular Trili dhe Sekreti i Kraheve (2012) | Dubluar ne Shqip

  Trili dhe Sekreti i Kraheve (2012) | Dubluar ne Shqip

  nga Admin 9,023 Shikime / 38 Likes

  Në fillim të dimrit, të gjithë përgatiten për sezonin e fund-vitit. Trili dëshiron të shkojë në pyll për arsye të natyrës së saj të çuditshme.

  Featured
 • 41 Popular Hirushja 3 - Loja e fatit (2007) - Dubluar Ne Shqip

  Hirushja 3 - Loja e fatit (2007) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin 9,012 Shikime / 38 Likes

  ZonjaTremainevendosduart e sajmbishkopin magjik tezaneskumbare, atëherë kthen kohen mbrapaneditën kurHirushjau përpoqpërkepucen eqelqit. Shkarko Filmin http://abinitio.me/jMfT4

  Featured
 • 42 Popular Despicable Me (2010) - Dubluar Ne Shqip

  Despicable Me (2010) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin 8,872 Shikime / 36 Likes

  Kur një tru kriminal përdor tre vajza jetime si pengje për një skemë të madhe, ai gjen dashurinë e tyre dhe kjo e bën atë të ndryshojë thellësisht për më mirë. Shkarko Filmin https

  Featured
 • 43 Popular Skubi Du Maska e Fajkoit Blu 2012 - Dubluar ne Shqip

  Skubi Du Maska e Fajkoit Blu 2012 - Dubluar ne Shqip

  nga Admin 8,872 Shikime / 35 Likes

  Shkarko Filmin http://abinitio.me/LPzeG

  Featured
 • 44 Popular Wonder Wheel (2017)

  Wonder Wheel (2017)

  nga Admin 8,583 Shikime / 0 Likes

  Jetët e katër njerëzve ndërthuren keqas në ishullin e lojërave dhe zbavitjeve: Xhini, një ish-aktore emocionalisht e paqëndrueshme, e cila tani punon si kameriere Hampti, bashkëshorti i saj Miki, një roje

  Featured
 • 45 Popular Waiting (2015)

  Waiting (2015)

  nga Admin 8,560 Shikime / 1 Likes

  Shiv dhe Tara mbeshtesin njeri tjetrin nderkoh qe partneret e tyre po kurohen ne spital. Shkarko Filmin https://openload.co/f/NSLamfJPi4g

  Featured
 • 46 Popular Kung Fu Panda 2 (2011) - Dubluar Ne Shqip

  Kung Fu Panda 2 (2011) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin 8,488 Shikime / 24 Likes

  Po dhe miqtë e tij luftojnë për të ndaluar një Pallua keqbërësi cili do të shkatërojë Kinën me një armë vdekjeprurëse të re,por së pari luftëtari dragua duhet të p&e

  Featured
 • 47 Popular Barbi Mariposa dhe Zana Princeshe (2013) - Dubluar Ne Shqip

  Barbi Mariposa dhe Zana Princeshe (2013) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin 8,451 Shikime / 41 Likes

  Mariposa dhe miku i saj leshtor Zi kthehet në Barbi Mariposadhe Zana Princeshë. Në këtë aventurë magjike, Mariposa bëhet ambasadorembretërore e Flutterfield dhe është dërguar për të sjell&eu

  Featured
 • 48 Popular Alone (2015)

  Alone (2015)

  nga Admin 8,328 Shikime / 13 Likes

  Shkarko Filmin https://openload.co/f/L9b_SrLphc8

  Featured
 • 49 Popular Sirena e Vogel (1989) - Dubluar ne Shqip

  Sirena e Vogel (1989) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin 8,304 Shikime / 30 Likes

  Njëprinceshësirenëbënnjë marrëveshjeme njështrigëtë detittëpaskrupulltnëmënyrë që të përvetësojënjë princnjerëzornë tokë. Shkarko Serialin https:

  Featured
 • 50 Popular Borebardha dhe shtate xhuxhat (1937) - Dubluar Ne Shqip

  Borebardha dhe shtate xhuxhat (1937) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin 8,292 Shikime / 9 Likes

  Borëbardha,e ndjekur nganjë mbretëreshëxheloze, fshehettexhuxhat,mbretëreshaijepnjëmollëhelmuese,porPrinciCharminge zgjonatëme një puthje. Shkarko Filmin http://abinitio.me/YMnY6

  Featured
 • 51 Popular Trili dhe Thesari i Humbur 2009 | Dubluar ne Shqip

  Trili dhe Thesari i Humbur 2009 | Dubluar ne Shqip

  nga Admin 8,247 Shikime / 32 Likes

  Trili udhëton larg në veri të Never Land të rregullojë gjërat me mikun e saj Terence dhe të rivendosë një Pixie Dust Tree. Shkarko Filmin http://abinitio.me/37blv

  Featured
 • 52 Popular Hero (2015)

  Hero (2015)

  nga Admin 8,132 Shikime / 27 Likes

  Nje djale dhe nje Vajze e gjejne veten ne nje det te madh dashurie qe do te benin gjithcka te perballen me cdogje qe I del para per ate qe duan. Shkarko Filmin http://abinitio.me/1QZk6

  Featured
 • 53 Popular E Bukura Dhe Bisha (1991) - Dubluar Ne Shqip

  E Bukura Dhe Bisha (1991) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin 8,075 Shikime / 13 Likes

  Bukuroshja,babai i së cilësështë i burgosurngabisha,ofronveten esajdhe në vendte zbulojerrëmbyesine sajajo zbulon njëprincmagjepses. Shkarko Filmin https://openload.co/f/mxyyIr8HVuI

  Featured
 • 54 Popular Hotel Transylvania 2 (2015)

  Hotel Transylvania 2 (2015)

  nga Admin 7,966 Shikime / 50 Likes

  Shkarko Filmin https://openload.co/f/htEBNZ046cU

  Featured
 • 55 Popular Dadoja Mekfi (2005) - Dubluar ne Shqip

  Dadoja Mekfi (2005) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin 7,888 Shikime / 33 Likes

  Z. Kedrik Braun ka humbur gruan e tij dhe ka mbetur tani me shtatë fëmijët e tij të cilët sillen aq keq sa që të gjitha dadot kanë ikur. Tani ai ka dëgjuar një zë misterioz që i tha të marr&

  Featured
 • 56 Popular Çmenduritë e Perandorit Kusko 2 (2005) - Dubluar Ne Shqip

  Çmenduritë e Perandorit Kusko 2 (2005) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin 7,868 Shikime / 24 Likes

  Perandori Kusco është kthyer në një llama nga Yzma ish-administratori i tij, dhe tani duhet të rimarrë fronin e tij me ndihmën e Pacha. Shkarko Filmin http://abinitio.me/kKt1F

  Featured
 • 57 Popular Skubi du dhe Legjenda e Fantozaurit 2011 - Dubluar ne Shqip

  Skubi du dhe Legjenda e Fantozaurit 2011 - Dubluar ne Shqip

  nga Admin 7,714 Shikime / 31 Likes

  Shkarko Filmin http://abinitio.me/4SbS0

  Featured
 • 58 Popular Alvin and the Chipmunks (2007) - Dubluar Ne Shqip

  Alvin and the Chipmunks (2007) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin 7,687 Shikime / 33 Likes

  Një kompozitor me emrin Dave Seville gjen sukses të madh kurai vjen me një treshe Ketrusha këngëtarë: Lideri i tyre çapkën,Alvin, i zgjuari Simon, dhe topolaku, Theodore. Shkarko Serialin https://openload.co/f/utz

  Featured
 • 59 Popular Mulan 2 (2004) - Dubluar Ne Shqip

  Mulan 2 (2004) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin 7,656 Shikime / 21 Likes

  Kur përgatiteshin për dasmën e tyre Shang dhe Mulan janë dërguar papritur jashtë në një mision sekret Mushu fillon të përzihet dhe një sulm i papritur nga mongolët nuk i ndihmon aspak. Shkarko Fi

  Featured
 • 60 Popular Sex and the City (2008)

  Sex and the City (2008)

  nga Admin 7,543 Shikime / 4 Likes

  Një shkrimtare nga New York për seksin dhe dashurin më në fund është duke u martuar me Z. Big. Por tre të dashurat e saj më të mira duhet ta ngushëllojnë atë pasi njëra prej tyre pa dashje &

  Featured
 • 61 Popular Rruga per ne El Dorado (2000) - Dubluar ne Shqip

  Rruga per ne El Dorado (2000) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin 7,538 Shikime / 29 Likes

  Me dy zaret Xhulio dhe Migel kanë marrë në duart etyre një hartë të qytetit të sajuar prej ari, El Dorado. Shkarko Filmin https://openload.co/f/kIb2t4YtdW8

  Featured
 • 62 Popular Sundown (2016)

  Sundown (2016)

  nga Admin 7,534 Shikime / 2 Likes

  Maturantët Logan dhe Blejk pregatiten për pushimet më fantastike të verës, teksa ata udhëtojnë për në qytetin e bukur dhe ekzotik të Meksikës, Puerto Vajarta, duke shpresuar të lidhen me vajzat q

  Featured
 • 63 Popular The Transporter (2002)

  The Transporter (2002)

  nga Admin 7,528 Shikime / 7 Likes

  Ky film është për një njeri puna e të cilit është për të dërguar paketa pa bërë ndonjë pyetje. Komplikimet lindin kur ai i thyen këto rregulla. Shkarko Filmin http://abinitio.me/deuks S

  Featured
 • 64 Popular Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) - Dubluar Ne Shqip

  Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin 7,527 Shikime / 42 Likes

  Herri shpërfill paralajmërimet që të mos kthehet në Hogwarts, vetëm se gjen shkollëntë bombardohet nga një seri sulmesh misterioze dhe një zë i çuditshëm e bezdis atë. Shkarko Filmin

  Featured
 • 65 Popular Il capo dei capi (TV Mini-Series 2007) - Episodi 3 - Me Titra Shqip

  Il capo dei capi (TV Mini-Series 2007) - Episodi 3 - Me Titra Shqip

  nga Admin 7,488 Shikime / 17 Likes

  Il Capo Dei capi eshte nje miniserial gjashte pjese e qe debutoi ne Canale5 ne mes te tetorit dhe nentorit 2007, ne Itali. Ajo tregon historine eSalvatore Riina, alias Toto u Curtu, nje mafioz nga Corleone, Sicili. Riinaeshte luajtur nga Claudio Gio&egrav

  Featured
 • 66 Popular Trili 2008 | Dubluar ne Shqip

  Trili 2008 | Dubluar ne Shqip

  nga Admin 7,423 Shikime / 16 Likes

  Trili lindi nga e qeshura e parë e një fëmije. Ajo mëson se talenti i saj është të jetë një tinkers, zanë që rregullon gjithcka. Shkarko Filmin http://abinitio.me/OeFN8

  Featured
 • 67 Popular The Smurfs 2011 | Dubluar ne Shqip

  The Smurfs 2011 | Dubluar ne Shqip

  nga Admin 7,423 Shikime / 38 Likes

  Kur magjistari i keq Gargamel dëbon Pufët e vegjël blu nga fshati i tyre, ata bien nga bota e tyre magjike në New York City. Shkarko Filmin http://abinitio.me/11CUq

  Featured
 • 68 Popular Princesha Dhe Bretkosa (2009) - Dubluar ne Shqip

  Princesha Dhe Bretkosa (2009) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin 7,340 Shikime / 23 Likes

  Një përrallë e vendosur në kohën e epokës së xhazit në Nju Orleanisdhe është përqendruar në një grua të re me emrin Tiana dhe puthjen esaj me një princ bretkocë që me doe

  Featured
 • 69 Popular Hirushja 2 - Kur Endrrat Behen Realitet (2002) - Dubluar Ne Shqip

  Hirushja 2 - Kur Endrrat Behen Realitet (2002) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin 7,244 Shikime / 25 Likes

  JacquesdheGustregojnë historinë sesiHirushjabëhetnjëprinceshë, por humbetkontaktinme veten esaj. Shkarko Filmin http://abinitio.me/cGJeA

  Featured
 • 70 Popular Barbi ne Feritopi (2005) - Dubluar ne Shqip

  Barbi ne Feritopi (2005) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin 7,206 Shikime / 30 Likes

  Elina është një zanë lulesh e cila zbulon se shtëpia e saj Magjikenë Livadh është kapërcyer nga një sëmundje e tmerrshme qëvret lulet dhe i bën zanat të mos jenë në gjendje t&

 • 71 Popular Skubi Du dhe Robotet 2011 | Dubluar ne Shqip

  Skubi Du dhe Robotet 2011 | Dubluar ne Shqip

  nga Admin 7,177 Shikime / 31 Likes

  Në këtëfluturimtë"Westworld,"grupivizitonCybernje grykë malore, Qyteti i Vjetërne Perëndim, kurobotëtkanëshkuarte thyejne gjithçka përreth. Shkarko Filmin http://abinitio.me/was3x

  Featured
 • 72 Popular Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Dubluar Ne Shqip

  Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin 7,162 Shikime / 17 Likes

  Shpëtoi nga neglizhenca skandaloze e hallës dhe xhaxhait të tij, një djalë i ri menjë fat të madh tregon vlerën e tij, ndërsa ndjekën shkollën Hogwarts të magjisë. Shkarko Filmin https://ope

  Featured
 • 73 Popular Çmenduritë e Perandorit Kusko (2000) - Dubluar Ne Shqip

  Çmenduritë e Perandorit Kusko (2000) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin 7,127 Shikime / 19 Likes

  PerandoriKuzcoështë kthyer në njëllamangaYzmaish-administratorii tij,dhetani duhet tërimarrëfronine tij mendihmën ePacha. Shkarko Filmin https://openload.co/f/z8X1jOFOCBc

  Featured
 • 74 Popular USS Indianapolis: Men of Courage (2016)

  USS Indianapolis: Men of Courage (2016)

  nga Admin 7,067 Shikime / 3 Likes

  Historia e vërtetë e dhimbshme e ekuipazhit të ASHBA Indianapolis, të cilët ngecën në ujërat filipinë për pesë ditë pas dorëzimit të armëve atomike që do i jepnin fund Luft&eu

  Featured
 • 75 Popular Toy Story 3 (2010) - Dubluar Ne Shqip

  Toy Story 3 (2010) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin 7,066 Shikime / 23 Likes

  Lodrat janë dorëzuar gabimisht në një qendër që kujdesen për lodrat para se Andi të niset për në kolegj, dhe është Woody ai që do të bindëlodrat e tjera që ato nuk janë t

  Featured
 • 76 Popular Krudet 2013 - Dubluar ne Shqip

  Krudet 2013 - Dubluar ne Shqip

  nga Admin 7,031 Shikime / 40 Likes

  Pasi shpella e tyre është shkatërruar, një familje me njerës të shpellave detyrohen tëudhëtojnë përmes një bote të panjohur fantastike me ndihmën e një djali shpikës. Shkarko Filmi

  Featured
 • 77 Popular Home Alone 2: Lost in New York (1992)

  Home Alone 2: Lost in New York (1992)

  nga Admin 7,026 Shikime / 18 Likes

  Një vit më pas Kevin mbeti në shtëpi vetëm dhe kishte për të mundur dy hajdutë të paaftë, ai e gjen veten aksidentalisht në New York City, dhe kriminelët nuk janë shumë prapa. Shkarko

  Featured
 • 78 Popular 30 Days of Night (2007)

  30 Days of Night (2007)

  nga Admin 7,015 Shikime / 7 Likes

  Pasi një qytet Alaskan zhytet në errësirë për një muaj, ai sulmohet nga një bandë gjakatare Vampirësh. Shkarko Filmin https://openload.co/f/f_iYs_ykslo Shkarko Titrat https://openload.co/f/sgiIp9a1r4E

  Featured
 • 79 Popular Chill Out, Scooby-Doo! (2007) - Dubluar ne Shqip

  Chill Out, Scooby-Doo! (2007) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin 7,001 Shikime / 22 Likes

  Shkarko Filmin http://abinitio.me/bjQiT

  Featured
 • 80 Popular Sanam Teri Kasam (2016)

  Sanam Teri Kasam (2016)

  nga Admin 6,983 Shikime / 19 Likes

  Pasi u perzu nga familja e saj, nje librashitese mbeshtetet ne ndihmen e fqinji te saj. Shkarko Filmin http://abinitio.me/hnd6Q

  Featured
 • 81 Popular Misconduct (2016)

  Misconduct (2016)

  nga Admin 6,966 Shikime / 2 Likes

  Kur një avokat ambicioz (Xhosh Duhejmël) e merr një rast të madh kundër një drejtuesi të fuqishëm dhe të pashpirt të një kompanie farmaceutike, shpejt ai e gjen veten të përfshirë n&eum

  Featured
 • 82 Popular Brave (2012) - Dubluar Ne Shqip

  Brave (2012) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin 6,953 Shikime / 19 Likes

  E vendosur për të bërë rrugën e saj në jetë, PrinceshaMerida sfidon një zakon që sjell kaos në mbretërinë e saj. Shkarko Filmin https://openload.co/f/NhrMaH60v-w

  Featured
 • 83 Popular Ella Enchanted (2004) - Dubluar ne Shqip

  Ella Enchanted (2004) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin 6,851 Shikime / 44 Likes

  Shkarko Filmin http://abinitio.me/yhCXh

 • 84 Popular Il capo dei capi (TV Mini-Series 2007) - Episodi 6 - Me Titra Shqip

  Il capo dei capi (TV Mini-Series 2007) - Episodi 6 - Me Titra Shqip

  nga Admin 6,847 Shikime / 16 Likes

  Il Capo Dei capi eshte nje miniserial gjashte pjese e qe debutoi ne Canale5 ne mes te tetorit dhe nentorit 2007, ne Itali. Ajo tregon historine eSalvatore Riina, alias Toto u Curtu, nje mafioz nga Corleone, Sicili. Riinaeshte luajtur nga Claudio Gio&egrav

  Featured
 • 85 Popular Ice Age 4: Continental Drift (2012) - Dubluar Ne Shqip

  Ice Age 4: Continental Drift (2012) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin 6,845 Shikime / 32 Likes

  Mani, Diego dhe Sid nisën një aventurë tjetër pasi kontinenti i tyre është vendosur në mëshirë të fatit. Duke përdorur një ajsberg si anije, ata hasin krijesa të detit dhe duke bërë

  Featured
 • 86 Popular Minions (2015)

  Minions (2015)

  nga Admin 6,793 Shikime / 23 Likes

  Minionët janë krijesa të vogla të verdha në kërkim të një krimineli që t’i shërbejnë. Ata më në fund e arrijnë qëllimin e tyre por gjërat mesa duket fillojnë të

  Featured
 • 87 Popular Qofte nga Qielli 2009 - Dubluar ne Shqip

  Qofte nga Qielli 2009 - Dubluar ne Shqip

  nga Admin 6,778 Shikime / 19 Likes

  Filmi fokusohet në një qytet ku ushqimi bie nga qielli si shi. Direktorët:PhilLord,ChristopherMiller(siChrisMiller)Shkrimtarët:PhilLord(përshtatipërekran),ChristopherMiller(tregimi)Aktorët:AnnaFaris,BillHader,BruceCampb

  Featured
 • 88 Popular Il capo dei capi (TV Mini-Series 2007) - Episodi 4 - Me Titra Shqip

  Il capo dei capi (TV Mini-Series 2007) - Episodi 4 - Me Titra Shqip

  nga Admin 6,711 Shikime / 16 Likes

  Il Capo Dei capi eshte nje miniserial gjashte pjese e qe debutoi ne Canale5 ne mes te tetorit dhe nentorit 2007, ne Itali. Ajo tregon historine eSalvatore Riina, alias Toto u Curtu, nje mafioz nga Corleone, Sicili. Riinaeshte luajtur nga Claudio Gio&egrav

  Featured
 • 89 Popular Spartacus: Blood and Sand | Episodi 1

  Spartacus: Blood and Sand | Episodi 1

  nga Admin 6,687 Shikime / 9 Likes

  Luftëtari Trakian Spartacus (Andy Whitfield) dhe shokët e tij luftëtarët bëjnë aleancë me Romakët për të mbrojtur atdheun e tyre. Por pakënaqësia me romakët fillon pasi strategjis se betej&e

  Featured
 • 90 Popular Trili dhe shpetimi i madh 2010 | Dubluar ne Shqip

  Trili dhe shpetimi i madh 2010 | Dubluar ne Shqip

  nga Admin 6,660 Shikime / 31 Likes

  Trili duhet të bashkohet me një zanë rivale për të mbajtur ekzistencën e tyre një sekret nga njerëzit. Shkarko Filmin http://abinitio.me/SSDby

  Featured
 • 91 Popular E bukura dhe Bisha - Krishtlindjet e magjepsura 1997 - Dubluar ne Shqip

  E bukura dhe Bisha - Krishtlindjet e magjepsura 1997 - Dubluar ne Shqip

  nga Admin 6,546 Shikime / 21 Likes

  Bukuroshja përgatit kështjellën për Krishtlindje kundër dëshirës së bishës,duke u përpjekur ti sjellë atij lumturi. Forte, ka frikë se planet e Bukuroshes mund të sjellin përfundimisht

 • 92 Popular Delibal (2015)

  Delibal (2015)

  nga Admin 6,532 Shikime / 12 Likes

  Delibal "Mjalt helmues" një romance mes dy të dashuruarve a do të lulëzoj e ardhmja në baze të dashurisë apo karrierës, si do gjejnë veten që të vendosin se si duhet të jetojnë? Ndiqni filmi

  Featured
RSS