Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Toy Story (1995) - Dubluar Ne Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


5,211 Shikime

Përshkrimi

Woody, është një kauboj kukull dhe udhëheqës i një grupi lodrash që i përkasin një djali me emrin Andi. Andi me familjen e tij transferohen në një shtëpi të re një javë para ditëlindjes së tij. Lodrat organizojnë një mision për të zbuluar dhurata të reja të Andit.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/ee0Vhe5Cfaw

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS