Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Toy Story 3 (2010) - Dubluar Ne Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat
6,566 Shikime

Përshkrimi

Lodrat janë dorëzuar gabimisht në një qendër që kujdesen për lodrat  para se Andi të niset për në kolegj, dhe është Woody ai që do të bindë lodrat e tjera që ato nuk janë të braktisura dhe duhet të kthehen në shtëpi.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/DLLUVHLYu5E/

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • granit Shtuar avav
RSS