Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Tracker (2010)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aventurë Dramë Western
335 Shikime

Përshkrimi

Një veteran afrikano jugor i luftës së Boerit sapo ka imgruar në Zelandën e Re dhe punësohet për të gjurmuar një njeri të akuzuar për vrasjen e një ushtari...

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/GeDhAeQ9g5c

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • Tori Shtuar Faleminderit shume ALBKINO mos ndaloni vazhdoni te jeni sa me te forte te jeni faqja nr 1 ... edhe ju lutem sa me shume filma me kauboj
RSS