Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Transformers: Revenge of the Fallen (2009)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Aventurë Sci-Fi
1,754 Shikime

Përshkrimi

Sam Witwicky lë Autobotët pas për një jetë normale. Por, kur mendja e tij është e mbushur me simbole të fshehta, ai bëhet objektivi i Decepticons, dhe kthehet përsëri në luftën e Transformers.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/QtAHhc5cjik/

Shkarko Titrat

https://openload.co/f/g1yScNtKmQk/

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS