Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Turbo Kid (2015)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Sci-Fi
524 Shikime

Përshkrimi

Në një djerrinë post-apokaliptike, një fans librash komikë vishet si heroi i tij i preferuar për të shpëtuar shoqen e tij entuziaste dhe për të luftuar një pronar toke tiran.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS