Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Turbulence (1997)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Triller
568 Shikime

Përshkrimi

Pas një shkëmbimi zjarri në një fluturim që transportonte të burgosurit, një stjuardesë duhet të mirret me një vrasës serial duke folur dhe ateruar aeroplanin vetë.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS