Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Tuya's Marriage (2006)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Romancë
324 Shikime

Përshkrimi

Vendosur në Mongolinë e Brendshme, një pengesë fizike shtynë një grua te re për të zgjedhur një kërkues i cili mund të kujdeset pr të, dhe për burrin e saj me aftësi të kufizuara.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS