Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Ultimate Heist (2009)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Krim Triller
542 Shikime

Përshkrimi

Klani Malakian, një familje gangsterash të pamëshirshëm, kontrollon krimin në Francën jugore. Në krye të tij, kumbari i fuqishëm Milo Malakian drejton jetën e tij me një grusht të hekurt. Trashëgimtari dhe biri i tij, Anton, ëndërron të lirohet dhe të marrë vendimet e tij. Por rrethi i brëndshëm i bandës i është gdhendur në gjak. Për t'u arratisur, atij jo vetëm i duhet që të përballet me fatin e tij, por gjithashtu edhe me personin i cili është betuar se do të mposhtë babain e tij.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/oQs0RvYqMY0

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS