Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Uro (2006)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Krim Triller
2,004 Shikime

Përshkrimi

Duke ja kthyer shpinën një të kaluare delikuente dhe duke ju bashkuar forcave policore, HP është i vendosur të fillojë të bëjë gjënë e duhur. Së shpejti ai e gjen veten të bllokuar në një lum gënjeshtrash, që shtrihen nga të dy anët e ligjit. HP shpejt kupton se misioni i tij i tanishëm është i lidhur ngushtë me të kaluarën e tij, dhe se çdo gjë që për të cilën ka punuar aq shumë për të shpëtuar nga ajo, po e ndjekë pas atë.

Shiko/Shkarko

Nyje: Uro (2006)

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS