Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Valerian and the City of a Thousand Planets (2017)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Aventurë Fantazi
299 Shikime

Përshkrimi

Një forcë e errët kërcënon Alfën, një metropol i stërmadh dhe shtëpi e qenieve të ndryshme nga një mijë planete. Operativët specialë Valeriani dhe Laurelina duhet të nxitojnë për të identifikuar kërcënimin dhe të ruajnë jo vetëm Alfën, por të gjithë universin...

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/drqMG_O_zzA

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS