Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Vengeance of an Assassin (2014)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion
1,515 Shikime

Përshkrimi

Për të mësuar të vërtetën e vdekjes së prindërve të tij, Tei bëhet një vrasës me pagesë edhe pse xhaxhai i tij ishte betuar se do ta mbante atë dhe vëllanë e tij larg telasheve, ata detyrohen për t’u hakmarrë.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/AqZsNE2Mxb4

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS