Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Viy (2014)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aventurë Fantazi Mister
2,152 Shikime

Përshkrimi

Një hartograf i shekullit të 18, Xhonathan Grin, fillon një udhëtim për të shënuar në hartë pjesët e panjohura të Transilvanisë. Atje ai zbulon sekrete e errëta dhe krijesat e fshehura në pyllin e mallkuar të Ukrainës.

Shiko/Shkarko

Nyje: Viy (2014)

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • qysh po thu ti Shtuar shum mir :D
  • gjemajl Shtuar shum i mir
RSS