Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Wag the Dog (1997)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Komedi Robert De Niro
1,220 Shikime

Përshkrimi

Pak para zgjedhjeve, një mjek dhe një producent Hollivudi bashkojnë përpjekjet për të fabrikuar një luftë në mënyrë që të mbulojnë një skandal seksual presidencialë.

Regjisor:
Barry Levinson
Aktorë:
Dustin Hoffman, Robert De Niro, Anne Heche

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS