Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

WALL·E (2008) - Dubluar Ne Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


4,138 Shikime

Përshkrimi

Në të ardhmen e largët, një robot i vogël me përbërje mbeturinash niset pa dashje në një udhëtim në hapësirë ​​dhe në fund të fundit do të vendosë për fatin e njerëzimit.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/9Tx7RvAKOBs

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • d Shtuar keshuu do behet bota nga plastika
  • zheni Shtuar superrr, flm per linkun e shkarkimit ;)
RSS