Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Wall Street: Money Never Sleeps (2010)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë
1,733 Shikime

Përshkrimi

Tani jashtë nga burgu, por ende i turpëruar nga kolegët e tij, Gordon Gekko punon me një djalë të ri, një ndërmjetës  idealist të aksioneve, kur ai sheh një mundësi për të rrëzuar poshtë një armik të Wall Street dhe të rindërtojë perandorinë e tij. 

Regjisor:
Oliver Stone
Aktorë:
Shia LaBeouf, Michael Douglas, Carey Mulligan

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS