Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Waterworld (1995)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Aventurë Sci-Fi
598 Shikime

Përshkrimi

Në një të ardhme ku akullnajat e poleve kanë shkrirë dhe Toka është pothuajse e gjitha e përmbytur, një detar mutant lufton urinë dhe Tymuesit e jashtëligjshëm duke ndihmuar një grua dhe një vajzë të vogël që përpiqen të gjejnë tokë të thatë.

Shkarko Filmin

http://abinitio.me/xJkMz

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS