Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Welcome To Me (2014)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Komedi
1,888 Shikime

Përshkrimi

Kur Alis Klig fiton një lotari prej miliona dollarësh, ajo menjëherë lë ilaçet e saj psikiatrike dhe ble emisionin e saj.

Shkarko Filmin

http://abinitio.me/C37GS

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • laura Shtuar film i fort
RSS