Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

What a Girl Wants (2003)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Komedi Romancë
3,329 Shikime

Përshkrimi

Një adoleshente amerikane mëson që babai i saj është një politikan i famshëm anglez që ka vënë kantidaturën për zgjedhje. Megjithëse ajo mezi po pret ta gjejë, e kupton që kjo gjë mund të shkaktojë një skandal dhe mund t’i kushtojë atij zgjedhjet.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS