Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

When We First Met (2018)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Komedi
501 Shikime

Përshkrimi

Noa kalon një natë të parë të përkryer me Ejvërin, vajzën e ëndrrave të tij, por ajo nuk e sheh në të njëjtën mënyrë. Ai kalon tre vjet duke menduar çfarë shkoi keq - deri në momentin që i jepet mundësia e papritur të udhëtojë pas në kohë dhe ta ndryshojë atë natë - dhe fatin e tij - disa herë me radhë.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/rt7BRWC-sA8

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS