Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Wolf Creek 2 (2014)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Horror Triller
1,152 Shikime

Përshkrimi

Mërzitur nga turizmi në qytet, udhëtarët e rinj Katarina dhe Rutger duan të eksplorojnë Australin  dhe në mënyrë ata vendosin për të udhëtuar në shkretëtirën e Parkut Nacional Wolf Creek. Larg nga qyteti, pikëpamjet e mrekullueshëm dhe hapësirat e hapura fshehin nën hijet e tyre një rrezik që i pret protagonistët …

Shkarko Filmin

http://abinitio.me/QRAbG

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • Enis Shtuar Shume film i Fort
RSS